GOMA te llojllojshme

Shitet nga: Muhamet THaqi 03 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan ne gjendje te mir nr e gomave
425/80R 22,5
315/70R 22,5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim