GUMA TE PERDORTA

Shitet nga: A 17 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GUMA TE PERDORTA 2 COPA 12-4-28 8 PALSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim