Gom 16 c m&s

Shitet nga: Tali 19 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 1 gome 16-she me C e dimrit eshte Ere ndrroj me najsen qmimi eka 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim