Goma M + S - 195/65/15

Shitet nga: xxx 26 Maj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma M+S 195/65/15, jan pak te perdorta te gjitha e kan te njejtin profil,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim