Goma & Fellna M+S R13

Shitet nga: Kushtrim 17 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna se bashku me goma M+S R13 te ardhura nga Italia te pa perdorura. Mund te bejm edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim