Goma

Shitet nga: Gentrit 16 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te ndryshme, me dimensione te ndryshme, te sapo ardhura nge Evropa.
Cmimi i arsyeshem.

4 guma: 205/55/16


Nga 1 gume:
175/65/13
155/70/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim