Goma

Shitet nga: Rinori... 02 Qer 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrota për T5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim