Goma

Shitet nga: Muhamet THaqi 03 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te posardhura nga zvicrra jan ne gjendje shum te mira per me shum na kontaktoni ne nr 044 650-285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim