Goma

Shitet nga: Arton 13 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma ti mpotuara nga gjermonia shiten komplet ose ndrrohen me mjete bujqsore sasia e tyre ështe rreth 450 copa ka goma 15 -16-17-18
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim