Goma 13 m+s

Shitet nga: Kushtrim 18 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira jan te njejta te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim