Goma 15

Shitet nga: Albi 30 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma me Fellne 15/195/65 shume pak te perdorura qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim