Goma 195.65-15

Shitet nga: fitim 21 Shk 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma shum te mira te veres 195.65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim