Goma 195/65\15

Shitet nga: Medi 27 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma dimri 195/65/15 shiten 4 copa 50 euro qmimi fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim