Goma 225 /70/R19.5 4 COPAA SHUMM TMIRA

Shitet nga: alban 12 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe BandazheJU MIRPRESIMM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim