Goma 225/40/18

Shitet nga: Bislimi 25 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 225/40/18 jan tveres gomat jan treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim