Goma 255-40-R17

Shitet nga: goma 17 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomate shume pake te perdorne 255-40-R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim