Goma 255/55/18 te Dimrit

Shitet nga: Goma 16 Dhj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 255/55/18 te Dimrit shume pak te perdorura cmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim