Goma Dimri

Shitet nga: Armend 19 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma dimri te perdorura shum pak
195/65/15 jan gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim