Goma+Fellne te sapo ardhura nga Zvicra

Shitet nga: Besim 10 Nën 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten komplet Goma+Fellne me shrafa se bashku, te sapo ardhura nga Zvicra, per Mercedes C-Class. Jane shume te ruajtura.
Per me shum info kontaktoni ne nr: 044429584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim