Goma dhe Fellnet e veres per Mercedes 165/95/15

Shitet nga: Drini 05 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres dhe Fellnet per Mercedes nr i gomave : 165/95/15
Qmimi : 100 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim