Goma dhe fellne per BMW

Shitet nga: hajrullah 19 Sht 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 16coll me goma te veres,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim