Goma dhe fellne per gjypa

Shitet nga: Sh.M 05 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne jan te posa ardhura nga gjermonia dhe jan perdorur shume pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim