Goma dhe fellne

Shitet nga: Ahmet 08 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 185/55.15 opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim