Goma dimri 195/65 R15 91T

Shitet nga: Shkelqim 10 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri te posa ardhura nga Gjermonia... per me shum info na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim