Goma dimri dhe fellne

Shitet nga: Ilir 20 Dhj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 485 664 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes .15. Fellne per golf 2 .15.ose i nderroj me 14.Edhe ni branik i audise 100 c4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim