Goma esht 16 tshe

Shitet nga: loni 18 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
eshte rujtne goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim