Goma komplet per golf 3 GOMA TE VERES -97

Shitet nga: goma 21 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
i shes kompet gomat per golf 3.2. jetta opel etj gomat jan pothuaj se te reja me firmen gudjer profili i gomave 185.60.r14 65 euro qmimi fix GOMA TE VERES. GOMAT JAN ORIGJINAL TE GOLF 3SHIT NUK JAN TE DREDHTA AS GOMAT NUK JAN TE GUSHAVTA NUK DRIDHIN AS NI TROH..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim