Goma me Fellne

Shitet nga: leku 10 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te sapoardhura nga Gjermonia ne gjendje shume te mire prodhim i AMG mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim