Goma me fellne

Shitet nga: Enver 31 Tet 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes alu felgat 15she me goma te dimrit per veturen golf 5 dhe per passat prej vitit 97 deri 2004 , dhe per audi a4.. Fellnet jon shum te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim