Goma me fellne audi a6, a4, golf

Shitet nga: Shqiprim 31 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per audi a6, a4, golf dhe passat r16 205/55

Viber 0037744295400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim