Goma me fellne

Shitet nga: Samet 24 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan komplet me fellne 15 me 4vrima me gomat te dimrit te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim