Goma per BMW M7 255/45R19

Shitet nga: behxhet gashi 26 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jon ne gjendje tmir profil kon mir fellnet nuk kan kun grrithh jon shum pak te perdorura jonn 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim