Goma per Bager dhe Kamjon

Shitet nga: Tefik 04 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's goma per kamjona dhe bagerame qmim te arsyshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim