Goma per Kaminona

Shitet nga: Tefik 27 Sht 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Kamiona 295\80 22.5 si dhe 315\80 22.5
nr Kontakt
044426641
049901347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim