Goma per Kamiona 315/80 22.5

Shitet nga: Naim 20 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per kamiona te importuara
nga Sllovenia me qmim te volitshem
nr Kontaktit
044180800
049180800
044553240
pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim