Goma per Vetur

Shitet nga: Nushi 08 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e vetures 195/65/15 gomat jan te dimrit qe 2 vite te perdorura vetem gjat dimrit jan shum te ruajtura. Gomat jan 25 Euro copa .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim