Goma per dimer

Shitet nga: Valon 19 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me gjith fellne per dimer 16coll gumat jan te reja Dunlop te ardhur nga gjermania viti 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim