Goma per kamiona dhe kamioneta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ***JUNILA NTP*** 12 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
*NTP JUNILA* ben importin e gomave te perdorne nga gjermanija ne kosov. me qmimet me fantastike ne kosov ejani dhe binduni. ju mirpresimm

NR TEL>045285643
049289188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim