Goma per traktor ose skip 16/30

Shitet nga: Esat 27 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 16 /30 asht e perdorne qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim