Goma shiten

Shitet nga: Titi 02 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's dy guma 14 shum te mira jan per dimer dhe 4 per ver 225.55.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim