Goma te Golf 4

Shitet nga: Toni 30 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat em plus es 195 - 65 - 15 te interesuarit mund te na kontaktoni.
Gomat jan te ardhura nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim