Goma te ardhura nga Gjermonia

Shitet nga: leka 10 Jan 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te sapo ardhura nga Gjermonia prodhime te njohura gjermane te kualitetit te larte lloje te ndryshme te gomave ,qmimi mvaret nga lloji i gomes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim