Goma te dimrit 245/45R17

Shitet nga: Blerim 25 Jan 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit 245/45R17 cmimi per cope 25 € , totali 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim