Goma te ndryshme

Shitet nga: Gentrit 16 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te ndryshme, me dimensione te ndryshme, te sapo ardhura nge Evropa dhe jan e paperdorura.
Cmimi i arsyeshem.

4 copa 175/65/14 - 30 euo
1 205/60/15 - 40 euro
3 copa 175/80/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim