Goma te nryshme

Shitet nga: Jeton 06 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te llojit te ndryshem..
Qmimi prej 5 deri 25 euro..
Gjindemi afer komoranit..
Nr. bene edhe Viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim