Goma te veres 195/65/15

Shitet nga: xx 07 Krr 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 goma te veres 195/65/15, qmimi 10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim