Goma

Shitet nga: dini 18 Sht 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAN GOMAT ME BANDASHA PLUS EDHE KAPAKET I KAN TE WV GOLF 5 e tje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim