Goma

Shitet nga: goma 16 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat gjysem t perdorta stomil 14.9-28 per rakovic imt 560 etj qmimi 100 e copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim