Goma

Shitet nga: Titi 12 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres jan shum te mira 255.55.R16 ...boj.edhe
Nrim.me.naj
Sen qe me konvenon..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim