Goma

Shitet nga: Xxx 11 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh Fellne me Goma te veres 195.55.R15 fellnet jan shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim